MÜÜGI- JA TAGASTUSINGIMUSED

Veebipoe ukuarukohvik.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Sinilille OÜ (registrikood 12099179), Asukohaga Männimäe tee 28, 71020 Viljandi, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, tellitud kaubale saab ise järgi tulla aadressile Männimäe tee 28, Viljandi. Ise järeletulles kauba kättetoimetamise tasu ei lisandu.  
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Viljandi linna piires on kohaletoimetamise maksumus koos käibemaksuga 10 eurot, Viljandi maakonna piires 30 eurot. 
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Tellimus tuleb esitada hiljemalt kella 12-ks 2 päeva enne tellimuse kättesaamist. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipood (Sinilille OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine
Tellitud kaupade kättesaamiseks on kaks võimalust. Esimene võimalus - ostja tuleb tellitule ise järgi aadressile Männimäe tee 28 (Ukuaru Kohvik). Teine võimalus - tellitud tooted edastatakse ostjani kullerteenuse vahendusel. Kaupasid toimetatakse kohale ainult Viljandi linna ja Viljandi maakonna piires. Viljandi linna piires on kohaletoimetamise tasu 10 eur ja Viljandi maakonna piires 30 eur. Sobiv kättesaamise viis tuleb kinnitada tellimuse vormistamisel. Tellimus tuleb vormistada vähemalt 2 päeva ette, kella 12-ks,  enne soovitud tellimuse kättesaamist. Tellitud tooted tarnitakse ostjale/ostja tuleb ise järgi tellimuses määratud kuupäeval ja kellaajal, kuid mitte varem kui kaks päeva peale tellimuse esitamist. Ostja on kohustatud tema poolt määratud kuupäeval ja kellaajal tellitule järgi tulema või olema tema poolt edastatud aadressil kokkulepitud kellaajal. 
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud eelpool. 

Tellija peab olema kättesaadav telefoni teel, mille ta on tellimust esitades andnud. Kui tellijat ei saa helistades kätte on veebipoel õigus tellimus tühistada ja nõuda tellimuse eest täishinda. Tellija peab viibima tellimuses märgitud kellajal antud aadressil. Kui tellija ei viibi märgitud aadressil ja ei vasta kulleri kahele katsele teda telefoni  teel kätte saada - on veebipoel õigus tellimus tühistada ja nõuda tellijalt tellimuse eest täishinda. 

Taganemisõigus
1. Toiduainete kui kiiresti riknevate toodete puhul ei kehti seadusest (VÕS § 53-4) tulenevalt 14-päevast tagastamisõigust.
2. Kui tellimus on kinnitatud vajutades nupule "TAGASI POODI" siis ei saa tellimust enam tühistada. Enne tellimuse esitamist palume Teil tellimus hoolikalt üle vaadata.
Pretensiooni esitamise õigus
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile ukuarukohvik@gmail.com või helistada telefonil: +372 55616263.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.