Kohvik Ukuaru on mõnus ja hubane söögikoht Viljandis, mis pakub Teile maitsvaid ja soodsaid lõunasööke ning catering teenust. Ukuaru kohvik asub vanas KEKi hoones, Viljandis Männimäe teel – lihtne leida, laiad võimalused parkida, eemal linna kärast ja mürast.

Lõuna – üks tähtsamaid söögikordi päevas! Lõuna on aeg iseendale ja oma mõtetele. See on aeg lõõgastumiseks või kasvõi töisteks mõteteks, kui seda vaid soovid. Üks on aga kindel – täis kõhuga on tuju parem ja töö sujub libedamalt!

Ukuaru kohvik on hubane lõunasöögikoht. Igal tööpäeval pakume spetsiaalset lõunasöögimenüüd, mida uuendame iga päev (Menüüga saate tutvuda meie Facebooki lehel: https://www.facebook.com/ukuarukohvik/?fref=ts. Meie kokad valmistavad põhiliselt koduseid ja eestipäraseid toite. Iga päev on menüüs vähemalt kaks suppi ja kolm –neli päevapraadi. Kusjuures praele saate ise juurde valida lisandeid (neid on samuti valikus alati vähemalt kolm-neli). Kuna Ukuaru põhiliseks tegevuseks on lõunasöögi pakkumine, siis oleme kindlad, et Ukuaru kohvikus saab kõhu täis ka kõige isukam klient.

  • Ukuaru kohvik pakub ka võimalust tulla oma sõprade/äripartnerite/kolleegidega lõunale. Reserveerime ja katame Teile laua ning meie teenindajad serveerivad toidu ja joogid.
  • Ukuaru kohvikut on võimalik osta toit kaasa kogu menüü ulatuses ning samuti on võimalik tellida meilt lõunasöök kontorisse/töökotta (palume eelnevalt kokku leppida!). Kutsuga meid toitlustama ka oma objektidele!
  • Ukuaru kohvikust on võimalik tellida toitlustus(catering) teenust, reserveerida ruume erinevateks üritusteks (peied, sünnipäevad, juubelid jms). Aitame Teid ka peokorraldusega (õhtujuhi või elavamuusika leidmisega)! Kindlasti pea meeles, et Ukuaru kohvik pakub ka toitude valmistamist ja teenindamist väljaspool kohvikut!
  • Ukuaru kohvik koosneb kahest ruumist, mida on võimalik üksteisest eraldada. Seega on olemas võimalus ka kõige kiiremal ajal olla privaatselt just oma valitud seltskonnaga. Olgu siis koosistumise põhjuseks peielauad, koosviibimine sõprade/äripartnerit/ kolleegidega või mingi muu pidustus. Ukuaru kohviku ruume on võimalik lisaks päevastele üritustele reserveerida ka õhtuteks ja nädalavahetusteks ning oleme valmis pakkuma Sulle ürituse korraldamise teenust ka väljaspool meie kohvikuruume.